Pompa zatapialna Evak EUBL

Pompa zatapialna Evak EUBL

Na rynku pomp zatapialnych, już od kilku lat dostępna jest pompa zatapialna Evak EUBL. Jest to bardzo dobra, jednofazowa pompa, o mocy 750W, pozwalająca na pompowanie cieczy zanieczyszczonych ciałami stałymi do wielkości 38mm. Tak samo jak wszystkie inne pompy zatapialne Evak, jest to bardzo udana konstrukcja, o wysokiej wytrzymałości i odporności na urządzenia. Pompa zatapialna Evak EUBL sprawdzi się praktycznie w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach w swoim zakresie wydajności.

Czym charakteryzuje się pompa zatapialna Evak EUBL?

Jest to pompa wyposażona w wirnik typu otwartego, umożliwiająca pompowanie relatywnie dużych zanieczyszczeń (o średnicy do 38mm). Dzięki zastosowani u płaszcza wodnego oraz zaworu powietrznego, może efektywnie pracować w pełnym zanurzeniu. Pompa zatapialna Evak EUBL jest stosunkowo lekka, bowiem waży zaledwie 15 kg, co sprawia, iż jest to jednostka ergonomiczna, którą bardzo łatwo można transportować nawet ręcznie. Sprawdza się w bardzo wielu zastosowaniach, zarówno budowlanych, jak i typowo odwodnieniowych.

Wirnik odporny na ścieranie.

Wirnik pompy jest wykonany, podobnie jak w wielu innych modelach pomp EVAK, z opatentowanego poliuretanu HYTREL, odpornego na ścieranie, odlany na rdzeniu metalowym. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, pompa zatapialna Evak EUBL, sprawdza się doskonale w pompowaniu cieczy zanieczyszczonych materiałami ściernymi, takimi jak piasek czy też żwir.

Zabezpieczenie termiczne.

Pompa jest wyposażona w profesjonalne zabezpieczenie termiczne, dzięki czemu, unikniemy problemów w trakcie pracy związanych na przykład z: zablokowanie, nadmiernym obciążeniem podczas startu., wysokim poborem prądu, chłodzeniem.

Uszczelnienie mechaniczne

Jest to nowoczesne, podwójne uszczelnienie mechaniczne marki EKK BURGMANN, w kąpieli olejowej (węglik krzemu). Dodatkowo wyposażona jest w uszczelniacz wału chroniący komorę olejową.

Podsumowanie.

Dodatkowe szczegóły, wykresy ora inne inforamcje na temat pompy zatapialnej Evak EUBL można znaleźć na stronie jej dystrybutora, firmy PPHU Klaudia Sp. z o.o. z Ustronia pod adresem: https://www.klaudia.eu/news/nowa-jednofazowa-pompa-szlamowa-evak-eubl-przelotem-38mm/