Pompy zatapialne Tsurumi PU

Pompy zatapialne Tsurumi PU

Pompy wszechstronnego zastosowania z wirnikiem vortex

Tsurumi PU, to pompy szerokiego zastosowania, wyposażone w niezatykający się wirnik typu Vortex. Skonstruowana z profesjonalnych, nowoczesnych materiałów. Lekka i trwała. Dostępna także w wykonaniu do pracy automatycznej.

Wszystkie te elementy pomp, które powinny być wykonane ze metalu, wykonane zostały w kwasoodpornej stali . Pozostałe istotne elementy, zbudowano ze zbrojonych włóknem szklanym najnowocześniejszych żywic.

W wyposażeniu standardowym, znajduje się kabel, nakręcany kołnierz, oraz znamionowa tabliczka dodatkowa., zaś w opcji, można pozyskać, stopę sprzęgającą, uchwyt prowadnicy, zaczep ślizgowy oraz czterometrowy łańcuch z szaklą.

Wirnik Vortex

Nowoczesne wirniki TypuVortex zastosowane w pompach Tsurumi, pozwalają na uniknięcie zatykania, oraz blokownia i zużywania się pompy, przez duże ciała stałe oraz elementy włókniste, tłoczonych cieczy. Wir, jaki wytwarza ten typ wirnika, zassaną ciecz wyrzuca, z dość duża prędkością, przez wylotowy króciec. Stały postęp technologiczny, zapewnia firmie Tsurumi, projektowanie coraz większej ilości tego typu pomp

Odpornośc na korozję

 

Pompy PU są odporne na korozję, bowiem wykonane je ze stali kwasoodpornej, oraz z wysokiej jakości żywic, co gwarantuje pełne zabezpieczenie tych elementów przed wszelkimi problemami, związanym z korodowaniem metali w kontakcie z wilgocią.