Wypożyczalnia pomp zatapialnych

Wypożyczalnia pomp zatapialnych

Klaudia sp. z o.o. to funkcjonująca od 1989 roku na polskim rynku firma znana z produkcji systemów igłofiltrowych, dystrybucji agregatów pompowych i innych rozwiązań pompowych. Od kilku lat, firma ta świadczy także usługi w zakresie ogólnopolskiego wynajmu pomp , w tym pomp zatapialnych. Oferta markowana jest i przedstawiona jest w serwisie wynajempomp.pl.

 

Wypożyczalnia obok agregatów pompowych oferuje pompy zatapialne  do brudnej wody, szlamów i ścieków  Dostępne są pompy zanurzeniowe o mocy 0,75-90kW, wydajnościach  sięgających 1400m3/godz oraz podnoszeniu sięgającym 150m. Są to pompy zarówno drenażowe, do pompowania wody np. w wykopie budowlanym, jak i pompy szlamowe i ściekowe z dużymi przelotami wirnika i niezatykającą się konstrukcją.

 

Specyficzną grupą pomp zatapialnych dostępnych w wynajmie będą pompy z agitatorem. Agitator to specjalny wirnik zlokalizowany przez koszem ssawnym pompy, którego rolą jest wzbudzanie osadów oraz rozbijanie części stałych. Pompy z agitatorem są pożądane szczególnie przy pompowaniu osadów, mułów, bentonitu, płuczki wiertniczej. Specyficznym ich zastosowaniem może być także wydobycie piasku z dnia zbiorników wodnych.

Kolejną grupą pomp będą zatapialne pompy do ścieków. Pompy tego typu odpowiednie do pompowania nawet surowych ścieków dobrze się sprawdzają przy pracach w oczyszczalniach ścieków, przy instalacji obejść tzw. „bypassów” w trakcie renowacji kanalizacji itp.n Niektóre modele wyposażone są w specjalne wkładki tnące (tzw. „chopper”), pozwalające dobrze sobie radzić np. z materiałami włóknistymi.

Wraz z pompami Klaudia sp. z o.o. może zapewnić wynajem akcesoriów, węży i orurowania. Oferta wynajmu świadczona jest na terenie całego kraju. Pozwalają na to aktualne możliwości w zakresie sprawnej logistyki krajowej. Pompa może być u klienta dostarczona z dnia na dzień.

Wypożyczalnia pomp zapewnia również wsparcie merytoryczne, w zakresie doboru pomp do projektów, obliczenia strat hydraulicznych, symulacje zużycia paliwa i energii.

Więcej informacji w serwisie internetowym WynajemPomp.pl.